pozycjonowanie, optymalizacja SEO, audyt SEO

PORTFOLIO

pozycjonowanie przed deadline
pozycjonowanie i feedback
seo na umowę

Wygodna umowa

 

Nie znajdziesz tutaj ściśle ustalonych cenników. Każdy projekt wymaga innych działań, a klient oczekuje określonego efektu. Wycenę przesyłam dopiero po uzyskaniu informacji na temat zlecenia.

Termin

 

Deadline nie jest mi straszny, bowiem zlecenia zawsze realizuję na czas. Dodatkowo klientom na bieżąco przesyłam aktualizacje dotyczące  wykonanych prac.

Komunikacja

 

Na wszystkie wiadomości odpowiadam tak szybko, jak to tylko możliwe. Realizując projekty, zawsze czekam na feed-back od klienta, dzięki któremu mogę wprowadzać ewentualne poprawki.

seo

Zdobyte doświadczenie

 

Posiadam trzyletnie doświadczenie z zakresu usług SEO, copywritingu, oraz marketingu internetowego. Zdobyta wiedza przekłada się na wyniki prowadzonych działań, które każdego dnia pozytywnie zaskakują wszystkich klientów. Moja praca doceniona została certyfikatami od agencji interaktywnych, co potwierdza zdobytą wiedzę i niemałe doświadczenie w branży.

marketing internetowy online

Indywidualna strategia

 

Każdy projekt jest inny i wymaga odpowiedniego zaangażowania. Do potrzeb klientów podchodzę indywidualnie, dobierając odpowiednią strategię. Tylko w taki sposób jestem w stanie prowadzić skuteczny marketing internetowy oraz optymalizację stron WWW zgodnie z zasadami SEO. Również podczas tworzenia stron internetowych opieram się na spersonalizowanym projekcie, by finalna witryna była zgodna z oczekiwaniami klienta.

Z KIM WSPÓŁPRACOWAŁEM?

 

Serwis e-seomedia.pl tworzy jedna doświadczona osoba, która w pełni angażuje się w realizowane projekty. Przy skomplikowanych i zaawansowanych przedsięwzięciach z pomocą przychodzą fachowi freelancerzy z całej Polski. Dzięki takiej współpracy wszystkie zadania mogą zostać wykonane kompleksowo, a co najważniejsze, na czas.

 

Kim jestem?

PRZYKŁADOWE TEKSTY

EFEKTY POZYCJONOWANIA

 

 

SPRAWDŹ, JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA I CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ

Logo serwisu e-seomedia.pl

Doświadczenie potwierdzone certyfikatem

Zobacz certyfikat

Wszystkie prawa zastrzeżone © e-seomedia.pl | 2019

E-mail: kontakt@e-seomedia.pl

E-mail: fijalkrystian@gmail.com

Tel: +48 791 732 538

 

Poniedziałek - sobota:

8:00-17:00

 

pozycjonowanie

KONTAKT

Skontaktuj się!

 

 Zapewniam szybką odpowiedź w ciągu doby od wysłania wiadomości.