zamów pozycjonowanie, optymalizację strony i pozycjonowanie

INDYWIDUALNA WYCENA

Copywriting i content marketing

FIRMOWA WIZYTÓWKA

 

Teksty znajdujące się na Twojej stronie internetowej będą firmową wizytówką. Czytelnik przeczyta wszystkie najważniejsze informacje, które chciałbyś przekazać, a całość zostanie ujęta w przejrzystą, czytelną i oryginalną formę.
 

POZYCJONOWANIE STRONY WWW

 

Copywriting oraz content marketing bardzo łatwo można połączyć z pozycjonowaniem strony internetowej. Wystarczy wdrożyć odpowiednio wyszukane słowa kluczowe, które będą odpowiadać na pytania i problemy użytkowników. 

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

 

Prowadzisz sklep internetowy, który składa się z kilkuset produktów. Chcąc opisać każdy z nich, potrzebujesz odpowiedniej ilości czasu, chęci i motywacji. Co więcej, w tym samym momencie musisz zajmować się innymi, równie ważnymi sprawami. Zdecydowanie lepiej oddelegować to zadanie.

ORYGINALNOŚĆ

 

Wyróżnij się na tle konkurencji ciekawą i oryginalną treścią. Content marketing to niezwykle ważny element, który pozwoli Ci dotrzeć do klientów.

ZOBACZ PRZYKŁAD

ZOBACZ PRZYKŁAD

Merytoryczny tekst poruszający wskazany temat. Treści w pełni zgodne z zasadami SEO, pozytywnie wpływające na widoczność strony internetowej w wyszukiwarce. Charakteryzujące się wysoką jakością, często odpowiadają na dane pytania użytkownika lub rozwiązują jakiś problem.

Tekst pisany zgodnie z zasadami prowadzenia bloga (np. w pierwszej osobie liczby pojedynczej). Dowolna tematyka, wysoka jakość treści i dokładny research.

Blog, tekst na blog

Wpis na blog

zamów artykuł

To treści tworzone głównie z myślą o robotach wyszukiwarek, publikowane podczas link buildingu. Zwykle teksty zapleczowe występują w formie artykułu. Cechują się wysoką wartością merytoryczną oraz nasyceniem frazami kluczowymi. 

tekst seo, treści seo, seo copy

Tekst SEO na zaplecze

Artykuł tematyczny

Odpowiednio skomponowany opis produktów i kategorii na stronie to nie tylko duże znaczenie dla SEO. Tekst przyciągnie uwagę odbiorców, przedstawiając charakterystykę Twojej oferty. Wystarczy kilka wytycznych, a zobaczysz, że nowy opis będzie porywający.

zamów opis produktów

Opis produktów i kategorii

ZOBACZ PRZYKŁAD

Doświadczenie potwierdzone certyfikatem

ZOBACZ PRZYKŁAD

Zobacz certyfikat

Dlaczego warto zainwestować w copywriting lub content marketing?
Logo serwisu e-seomedia.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone © e-seomedia.pl | 2019

E-mail: kontakt@e-seomedia.pl

E-mail: fijalkrystian@gmail.com

Tel: +48 791 732 538

 

Poniedziałek - sobota:

8:00-17:00

 

pozycjonowanie

KONTAKT

Skontaktuj się!

 

 Zapewniam szybką odpowiedź w ciągu doby od wysłania wiadomości.